hfprofi.cz

Ruční řezačka pro velkoformátové desky Rubi Slim Cutter Plus

Hodně prodávaný produkt Ruční řezačka pro velkoformátové desky Rubi od populární značky RUBI získáte zde teď právě opravdu levně. Teď za akční cenu 12 500 Kč.
EAN: 8413797189599
Ruční řezačka pro velkoformátové desky Rubi Slim Cutter Plus
Ověřit dostupnost »
Značka: RUBI
12 500
Popis produktu

SLIM CUTTER PLUS G1 je ruční řezačka určená speciálně pro řezání a lámání velkoformátových porcelánových dlaždic o tloušťce 3 až 10 mm a velikosti 300 cm x 100 cm nebo větší.

Sada se skládá z: 4 hliníkových vodících tyčí 110 cm, vozíku s řezacím kolečkem EXTREME Ø 22 mm (ref. 01901), 1 páru lámacích kleští, 3 přísavek a vyztužené nylonové přepravní tašky.

Hliníková vodící tyče G1 se spojují tak, aby zajistily dokonale rovný řez, vždy 1 cm od okraje vodítka. Silikonové podložky a přísavky zabraňují náhodnému pohybu vodících tyčí během řezání.

Vozík s rukojetí pro snadnou manipulaci je vybaven řezným kotoučem Ø 22 mm z karbidu wolframu s titanovým povlakem, který zaručuje přesnost řezání velkoformátových desek.

Lamač s nastavitelnými kleštěmi umožňuje oddělení desky po jejím uříznutí a umožňuje zpracování materiálů až do tloušťky 10 mm. Pro lámání desek o tloušťce 11 až 15 mm se doporučuje použít lamačku SLIM (ref. 18917).

Systém je dodáván v praktické textilní tašce s vnitřními kapsami a nářadím potřebným k jeho sestavení.

SLIM CUTTER PLUS G1 je speciálně navržen pro řezání velkoformátových a choulostivých desek a jeho obsluha je extrémně jednoduchá.

SLIM CUTTER PLUS řezačka G1 spolu s dalšími produkty SLAB SYSTEM je kompletní sada nástrojů pro zpracování velkoformátových desek. Díky tomu je jejich řezání a přeprava jednoduchá, rychlá, a především velmi přesná.