hfprofi.cz

Řezné kolečko Silver Plus Rubi FI 8 mm

Diskontní kousek Řezné kolečko Silver Plus Rubi od skvělého výrobce RUBI naleznete tady a teď až neuvěřitelně levně. Výhodně za skvělou cenu 449 Kč.
EAN: 8413797019599
Řezné kolečko Silver Plus Rubi FI 8 mm
Ověřit dostupnost »
Značka: RUBI
449
Popis produktu

Řezná kolečka řady RUBI SILVER jsou vhodná pro řezání a následné lámání keramických obkladů (BIII), glazovaných kamenných obkladů (BIb – BIIa), rustikálních a tažených obkladů (AIb – AII) a samozřejmě kameninových obkladů (BIa), charakteristické nízkou a střední obtížností řezání.
Řezná kolečka SILVER byla navržena, a jsou určena pro práci s keramickými nebo kamennými dlaždicemi s hladkým nebo mírně nerovným povrchem.

Stopky řezných koleček RUBI SILVER mají trojitý rýhovaný tvar (patentováno RUBI), který zajišťuje správnou instalaci na ruční řezačku a také bezpečné držení ve vozíku a řez bez vibrací.
Správná kombinace funkcí zajišťuje ty nejlepší výsledky.

Řezná kolečka SILVER jsou dostupná ve dvou velikostech: kratší s průměrem stopky 10 mm je vhodný pro použití na řezačky TR-MAGNET, TS-MAX, HIT-N, SPEED-MAGNET, SPEED-N, FAST, STAR-MAX, STAR, POCKET a PRACTIC a ty delší s průměrem stopky 12mm jsou tzv. „řezná kolečka PLUS“ a jsou kompatibilní s řezačky TZ a TX-MAX.

Specifikace:

Průměr: 8 mm
Vhodné pro řezačky: TZ, TX-MAX
Určeno na keramické obklady, porcelánový gres a gres