hfprofi.cz

Řezné kolečko Rubi FI 22 mm extreme s ložisky

Zajímavý kus Řezné kolečko Rubi FI 22 od našeho výrobce RUBI pohodlně pořídíte u nás za akční cenu! Zrovna teď v akci za 789 Kč.
EAN: 8413797019018
Řezné kolečko  Rubi FI 22 mm extreme s ložisky
Ověřit dostupnost »
Značka: RUBI
789
Popis produktu

Řezné kolečka EXTREME jsou vyrobena z nejkvalitnějšího slinutého karbidu, speciálně potaženého vrstvou karbidu titanu.
Díky tomu jsou řezná kolečka RUBI EXTREME odolnější vůči povrchovému oděru během používání. Řezná kolečka EXTREME jsou navíc uložena na ložisku, které zcela eliminuje tření mezi kolečkem a nápravou, na které je nasazeno.

Tato kombinace zaručuje hladký chod řezného kolečka EXTREME, rozhodně lepšího než u ostatních, a životnost nože je 300% větší ve srovnání s řeznými kolečky řady SILVER (za stejných podmínek použití).

Řada řezných koleček EXTREME byla speciálně navržena a doporučena pro provádění řezů do keramických materiálů s velmi nerovným a strukturovaným povrchem. Řezací kolečka EXTREME s průměrem stopky 10 mm jsou vhodná pro řezačky RUBI řady TS-MAX, TR-MAGNET, HIT-N a SPEED-MAGNET, ty se stopkou 12 mm pro modely TZ a TX-MAX.

Řezná kolečka RUBI EXTREME (bez stopky) jsou navíc vhodná pro řezačky TQ, TP-T a TP-S a SLIM CUTTER řady SLAB SYSTEM pro řezání velkoformátových desek.