hfprofi.cz

LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE EXTREME WHITE 435 g

Vysoce kvalitní kus LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE EXTREME WHITE 435 od odblíbeného výrobce Baumax lze sehnat zrovna téměř zdarma! Na našich stránkách za 179 Kč.
EAN: 8710439274577
LEPIDLO BISON GRIZZLY MONTAGE EXTREME WHITE 435 g
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
179
Popis produktu

Extrémně výkonné univerzální montážní lepidlo. Vhodné pro profesionály i laiky. ZVÍŘE UVNITŘ I VENKU!

BISON GRIZZLY MONTAGE DĚSIVĚ SILNÉ A RYCHLÉ MONTÁŽNÍ LEPIDLO
Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost.

Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, opravit, smontovat nebo utěsnit. Uvnitř i venku, v domě, na zahradě, v karavanu i na lodi. Dobře známými produkty jsou Poly Max, Montagekit, Bison Kit a mnoho dalších.

Nejžhavější novinkou je děsivě silná řada Grizzly Montage. Tato super silná, rychlá a snadno použitelná montážní lepidla dokonale doplňují náš sortiment a uspokojují potřeby všech koncových uživatelů. Jejich prémiové složení kombinuje vynikající počáteční přilnavost a vysokou finální pevnost k dosažení rychlého a spolehlivého výsledku.

GRIZZLY MONTAGE EXTREME
Počáteční přilnavost: 600 kg/m2 (za 10 s)
Konečná pevnost 25 kg/cm2 (za 6 hodin)

VHODNÉ PRO VŠECHNY MATERIÁLY A POVRCHY1)
Lepí všechny materiály od dřeva, korku, přírodního kamene, trespa®, železa, hliníku, zinku, (nerezové) oceli a dalších kovů přes keramiku, beton, cihly, omítku, sklo až po PVC, ABS, PC, PMMA, pěnový polystyren a další syntetické materiály. Na všechny druhy povrchů. Na porézní povrchy Grizzly Montage Power. Na porézní i neporézní nebo lehce vlhké povrchy Grizzly Montage Extreme.

1) Nevhodné pro PE, PP, PTFE a bitumen.

EXTRÉMNĚ ODOLNÉ
I při extrémních teplotách v rozmezí od -20°C do 80°C u Grizzly Montage Power a od -40°C do 100°C u Grizzly Montage Extreme.