hfprofi.cz

Coyote Lubes LA 2 250 g

Kvalitní a žádaný kousek Coyote Lubes LA 2 od dodavatele s dobrým jménem Coyote snadno můžete najít ještě dnes za nejnižší cenu. Akční cena 179 Kč.
EAN: 8595671508853
Coyote Lubes LA 2 250 g
Ověřit dostupnost »
Značka: Coyote
179
Popis produktu

Plastické mazivo s krátkovláknitou strukturou poloměkké až střední konzistence na bázi vysoce kvalitního ropného základového oleje zpevněného lithným mýdlem. Je zušlechtěno inhibitory oxidace a koroze a vysokotlakou přísadou (EP).

Zaručuje nízké opotřebení a vysokou provozní spolehlivost mazaných uložení.
Vhodné k mazání zatížených valivých a kluzných uložení, malých ozubených převodů aj. automobilů a dalších mobilních strojů. Velmi dobře odolává vlivům vody.
Dobré ochranné vlastnosti proti korozi a rezivění.
Dlouhodobě použitelné v širokém rozsahu provozních podmínek.
Univerzální plastické mazivo pro mobilní techniku – racionalizuje sortiment maziv.
Vhodné i pro aplikace v domácnosti.

Používá se k mazání širokého spektra valivých ložisek se středním až zvýšeným zatížením v automobilech a dalších mobilních strojích. Je vhodné i k mazání uložení kluzných, malých ozubených převodů a dalších třecích kontaktů. Je schopen dlouhodobé funkce při středních obvodových rychlostech v širokém rozsahu teplot. Používá se jako univerzální mazivo v provozech, zabývajících se výrobou a opravami automobilů a mobilních strojů. Nejčastěji se využívá k mazání valivých ložisek s domazáváním i bez něho (dlouhodobé až životnostní náplně maziva – např. ložiska nábojů kol automobilů, ložiska kardanových kloubů, ložiska menších či středních elektromotorů – dynama, alternátory, aj.). Úspěšně se uplatňuje při mazání kluzných uložení podvozků automobilů a mobilních strojů a to jak v případě třecích kontaktů s životnostní náplní maziva (např. některé kulové klouby), tak i kluzných uložení s občasným nebo kontinuálním domazáváním (např. svislé čepy a další kluzná místa podvozku). Občas se používá i k mazání jiných třecích kontaktů (např. malé ozubené převody aj.). Dobrá odolnost proti vodě předurčuje tento výrobek i k použití v uloženích pracujících v možném kontaktu s vodou (ložiska vodních čerpadel automobilů, nábojů kol, kluzných uložení podvozku apod.). Toto mazivo nachází své uplatnění i v běžných aplikacích v domácnosti. Doporučená provozní teplota je od −30 °C do 120 °C.

Skladujte v originálních uzavřených obalech na místě chráněném před povětrnostními vlivy, při teplotách mezi 5 a 40 °C. Záruční doba je 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

DIN 51 502: KP2K-30
ISO 6743-9: CCEB 2

Bezpečnostní list